w tym roku pozbyłem się mojej „kolekcji” plecaków. miałem ich z milion, został jeden. zmieniłem też podejście do jego zawartości: jeżeli to co mam ze sobą zabrać nie mieści się do plecaka, to znaczy, że zbyt dużo chce zabrać, a nie, że #plecak jest za mały. i zaskakująco dobrze mi z tym.