zrobiłem dzisiaj moje własne mleko owsiane, z płatków owsianych. no i jest bardzo spoko. wygląda na to, że się przesiadam 🙂 i mogę eksperymentować ze składem by zmieniać to i owo. wystarczyło zacząć 🙂